FURNITURE / Chairs and Stools / Stool 10381114
*
nr 1038 1114
STOOL
1950s,
1950-tal
Estimate:
600
Sold:
SEK 600
Auction date:
Monday May 16 2016
at 20:31:07
- Bid history
Time
Bidder
Bid
12/5 06:58:48
1
450 kr
15/5 17:17:30
2
450 kr
15/5 17:17:30
1
450 kr (Robot)
15/5 17:19:21
2
500 kr
16/5 20:20:35
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Thema-auction
May 16
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar kökspall stol stolar
-
7087 Avspärrningsst..
4 pcs, metal. Height: 99 cm,
Auction ends
this Monday
19 jan at 19:44
-
5252 ARMCHAIR
+ footstool, Arnhilds hus, 1990-tal, wear.
Auction ends
this Monday
19 jan at 18:09
-
7135 ARMCHAIR
Carl Malmsten (1888-1972), Sweden, "Solo". AB OH S..//
Auction ends
this Monday
19 jan at 20:57
-
7136 ARMCHAIR
Carl Malmsten (1888-1972), Sweden. "Solo" Skadad,
Auction ends
this Monday
19 jan at 20:26
-
7134 ARMCHAIR
Carl Malmsten (1888-1972), Sweden. VÃ¥r fru, object..//
Auction ends
this Monday
19 jan at 19:37
-
7173 ARMCHAIR
ljusblå velour, ben med trissor, wear.
Auction ends
this Monday
19 jan at 20:44
*
STOOL
Läs om budbetjänten
Read more about 50/60-tal
nr 1038 1114
STOOL
1950s,
1950-tal
| Estimate: | 600 |
|---|---|
| Sold: | SEK 600 |
| Auction date: |
Monday May 16 2016 |
- Bid history
| Time | Bidder | Bid |
|---|---|---|
| 12/5 06:58:48 | 1 | 450 kr |
| 15/5 17:17:30 | 2 | 450 kr |
| 15/5 17:17:30 | 1 | 450 kr (Robot) |
| 15/5 17:19:21 | 2 | 500 kr |
| 16/5 20:20:35 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Thema-auction
May 16
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar kökspall stol stolar
-
7087 Avspärrningsst..
4 pcs, metal. Height: 99 cm,
Auction ends
this Monday
19 jan at 19:44 -
5252 ARMCHAIR
+ footstool, Arnhilds hus, 1990-tal, wear.
Auction ends
this Monday
19 jan at 18:09 -
7135 ARMCHAIR
Carl Malmsten (1888-1972), Sweden, "Solo". AB OH S..//
Auction ends
this Monday
19 jan at 20:57
-
7136 ARMCHAIR
Carl Malmsten (1888-1972), Sweden. "Solo" Skadad,
Auction ends
this Monday
19 jan at 20:26 -
7134 ARMCHAIR
Carl Malmsten (1888-1972), Sweden. VÃ¥r fru, object..//
Auction ends
this Monday
19 jan at 19:37 -
7173 ARMCHAIR
ljusblå velour, ben med trissor, wear.
Auction ends
this Monday
19 jan at 20:44



