![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Kökspall 10381114
*
nr 1038 1114
Kökspall
1950-tal
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 maj 2016
kl 20:31:07
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/5 06:58:48
1
450 kr
15/5 17:17:30
2
450 kr
15/5 17:17:30
1
450 kr (Budbetjänt)
15/5 17:19:21
2
500 kr
16/5 20:20:35
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar kökspall stol stolar
-
6157 Däcksstol
Teak+ fotpall
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:07
-
6288 Emmafåtölj
Röd velourklädsel
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:54
-
4257 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige.
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:06
-
6290 Fåtölj
Grå velourklädsel
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:42
-
5090 Fåtölj
Howard modell
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:31
-
6077 Fåtölj
Seat-up, OH Sjögren, Tranås, benställning i björk,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:54
*
Kökspall
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1038 1114
Kökspall
1950-tal
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 maj 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
12/5 06:58:48 | 1 | 450 kr |
15/5 17:17:30 | 2 | 450 kr |
15/5 17:17:30 | 1 | 450 kr (Budbetjänt) |
15/5 17:19:21 | 2 | 500 kr |
16/5 20:20:35 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.![](/tema/themes/{0C17A3AA-7471-4207-85DD-BD22AFE6A1E9}_183x97.jpg)
Läs mer om 50/60-tal
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar kökspall stol stolar
-
6157 Däcksstol
Teak+ fotpall
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:07 -
6288 Emmafåtölj
Röd velourklädsel
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:54 -
4257 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige.
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:06
-
6290 Fåtölj
Grå velourklädsel
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:42 -
5090 Fåtölj
Howard modell
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:31 -
6077 Fåtölj
Seat-up, OH Sjögren, Tranås, benställning i björk,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:54